Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK "Mazowsze" informują, że w dniach 19-22 maja 2022 r. odbędzie się sesja szkoleniowa dla kandydatów na przodowników turystyki kajakowej PTTK st. III przygotowujących się do egzaminu w trybie eksternistycznym w Zawadach nad Liswartą zakończony egzaminem. Zapraszamy doświadczonych kajakarzy, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Zapisy są przyjmowane do 24 kwietnia 2022 r.

więcej informacji ....    karta zgłoszenia

Stowarzyszenie Organizatorów Turystyki i Rekreacji zaprasza w dniach 2-6 czerwca 2021 r. na LXXIX Miedzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu

więcej informacji ....

Z przyjemnościa informujemy, że na rynku wydawniczym ukazała się książka Kol. Tomasza A. Krajewskiego "Woda i wanilia" opisująca wydarzenia z historii Włocławskiego Klubu Kajakowego PTTK. Zapraszamy do zapoznania sie z ciekawą lekturą.

Oddajemy w Wasze ręce Informator Kajakarza 2021. Mamy nadzieję, że mimo trudnej sytuacji ogólnej uda się bezpiecznie zrealizowac zaplanowane spływy.


Kończy się rok 2021. Prosimy Przewodniczących Terenowych Referatów Weryfikacyjnych Turystycznych Odznak Kajakowych o przysyłanie sprawozdań ze swojej działalności.