Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK "Mazowsze" informują, że w dniach 16-24 lipca 2022 r. odbędzie się kurs dla kandydatów na przodowników turystyki kajakowej PTTK st. III na rzekach Drawa i Korytnica z bazą w Drawnie zakończony egzaminem. Zapraszamy osoby, które już pływały kajakami po róźnych rzekach i chciałyby w przyszłości brać udział w oragnizacji imprez kajakowych. Zapisy są przyjmowane do 24 czerwca 2022 r.

więcej informacji ....    karta zgłoszenia

22 maja zakończyła się sesja szkoleniowa dla doświadczonych kajakarzy przygotowujących się samodzielnie do egzaminu oraz egzamin dla kandydatów na przodownikówników turystyki kajakowe PTTK III stopnia. Cieszymy się, że kadra kajakowa w PTTK powiększyła nam się o kolejne osoby. Teraz nbastępny krok - w lipcu zapraszamy na kurs stacjonarny dla osób o mniejszym doswiadczeniu.

Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK wraz z Oddziałem PTTK "Mazowsze" informują, że w dniach 19-22 maja 2022 r. odbędzie się sesja szkoleniowa dla kandydatów na przodowników turystyki kajakowej PTTK st. III przygotowujących się do egzaminu w trybie eksternistycznym w Zawadach nad Liswartą zakończony egzaminem. Zapraszamy doświadczonych kajakarzy, którzy chcą sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności. Zapisy są przyjmowane do 24 kwietnia 2022 r.

więcej informacji ....    karta zgłoszenia

Stowarzyszenie Organizatorów Turystyki i Rekreacji zaprasza w dniach 2-6 czerwca 2021 r. na LXXIX Miedzynarodowy Spływ Kajakowy im. Tadeusza Pilarskiego na Dunajcu

więcej informacji ....

Z przyjemnościa informujemy, że na rynku wydawniczym ukazała się książka Kol. Tomasza A. Krajewskiego "Woda i wanilia" opisująca wydarzenia z historii Włocławskiego Klubu Kajakowego PTTK. Zapraszamy do zapoznania sie z ciekawą lekturą.

Oddajemy w Wasze ręce Informator Kajakarza 2021. Mamy nadzieję, że mimo trudnej sytuacji ogólnej uda się bezpiecznie zrealizowac zaplanowane spływy.

Kończy się rok 2021. Prosimy Przewodniczących Terenowych Referatów Weryfikacyjnych Turystycznych Odznak Kajakowych o przysyłanie sprawozdań ze swojej działalności.