Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK informuje, że w dniach 8-11 listopada 2019 r. w Bocheńcu w woj. świętokrzyskim odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Instruktorów Kajakarstwa organizowana w ramach programu „Płyń po zdrowie” oraz Zlot Przodowników Turystyki Kajakowej PTTK. W ramach imprezy odbędą się różne szkolenia w tym kurs pomocy przedlekarskiej. Termin zgłoszeń upływa 20 pażdziernika 2019 r. Zapraszamy.

zaproszenie      karta zgłoszenia      program

Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK prosi o przysyłanie zgłoszeń do kalendarza ogólnopolskich imprez kajakowych na załączonym formularzu. Kalendarz zostanie zamieszczony w "Informatorze Kajakarza 2020" oraz w internecie.

zgłoszenie ...

Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK informuje, ze w dniach 16-19.05.2019 r. w Kulach nad Wartą odbędzie się szkolenie dla kandydatów na przodowników turystyki kajakowej PTTK st. III (kurs zaoczny) zakończone egzaminem na uprawnienia. Zapraszamy doświadczonych kajakarzy, którzy chcą zdobyć uprawnienia kadry programowej PTTK. Termin zgłoszeń upływa 5 kwietnia 2019 r.

więcej informacji ....    karta zgłoszenia
Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK informuje, że w dniach 23-25 listopada 2018 r. w Soczewce koło Płocka odbędzie się Ogólnopolska Konferencja Instruktorów Kajakarstwa organizowana w ramach programu „Płyń po zdrowie” oraz Zlot Przodowników Turystyki Kajakowej PTTK. W ramach imprezy odbęda się również szkolenia dotyczące istotnych zmian w przepisach o ochronie danych osobowych (RODO) oraz pomocy przedlekarskiej prowadzone przez fachowców. Termin zgłoszeń upływa 10 listopada 2018 r. Zapraszamy.

zaproszenie     karta zgłoszenia     

Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK prosi o przysyłanie zgłoszeń do kalendarza ogólnopolskich imprez kajakowych na załączonym formularzu. Kalendarz zostanie zamieszczony w "Informatorze Kajakarza 2019" oraz w internecie.

zgłoszenie ...

Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK informuje, ze w dniach 28.06-01.07.2018 r. w Załęczu Wielkim nad Wartą odbędzie się szkolenie dla kandydatów na przodowników turystyki kajakowej PTTK st. III (kurs zaoczny) zakończone egzaminem na uprawnienia. Zapraszamy doświadczonych kajakarzy, którzy chcą zdobyć uprawnienia kadry programowej PTTK. Termin zgłoszeń upływa 20 maja 2018 r.

więcej informacji ....    karta zgłoszenia
Oddział Regionalny PTTK w Gdańsku i Klub Turystyczny SZUWAREK z Nowego Dworu Gdańskiego zapraszaja w dniach 14-15 kwietnia 2018 r. na Wiosenny Spływ Kajakowy rzeką Drwęcą.

regulamin
Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK informuje, że Krajowa Konferencja Turystyki Kajakowej PTTK połączona z wyborem składu komisji na lata 2018-20121 odbędzie się w dniu 10 marca 2018 r. w Warszawie, ul. Kasprowicza 40. Prosimy o zapoznanie się z regulaminem Konferencji.

regulamin   zgłoszenie delegata
13 stycznia 2018 r. (sobota) o godz. 18:00 w "CORSO " przy ul. Elektoralnej 23 w Warszawie odbędzie się pod patronatem Towarzystwa Polska-Litwa-Łotwa-Estonia "KAJEL" publiczna premiera filmu Janusza Kaczmarczyka "Norwegia 2017 - wędrówki kajakowe (i nie tylko) po fiordach, rzekach i górach Pólnocnej Norwegii". Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o uprzednie zgłoszenia. Wstęp wolny.

zgłoszenia ....