SPŁYW KAJAKOWY rzeką Tanew

26- 29 maja 2005

Zapraszamy na wspólną wyprawę malowniczym szlakiem Tanwi. Tanew bierze swój początek na stokach Wielkiego Działu na Roztoczu Wschodnim, przecina Puszczę Solską i uchodzi w Ulanowie do Sanu.

PROGRAM:
26.05 (czwartek) – godz.10.30 wyjazd z Rzeszowa do Olchowca z parkingu pod Urzędem Wojewódzkim ( koło słynnego pomnika)
I etap: Olchowiec - Osuchy ( 9 km), biwak
27.05 (piątek) II etap: Osuchy - Króle (25 km)
28.05 (sobota) III etap: Króle - Harasiuki (27 km)
29.05 (niedziela) IV etap: Harasiuki - Nisko ( 27 km),
Powrót autobusem z Niska do Rzeszowa na godz. 15.00

Uwaga: Codziennie spotykamy się przy ognisku. Żywimy się sami, najlepiej zbiorowo. Za przepłynięcie trasy uczestnicy otrzymują potwierdzenie 89 km do odznaki TOK i PZK.

BAGAŻE ZABEZPIECZONE W MOCNE WORKI FOLIOWE PRZEWOZIMY W KAJAKACH

EKWIPUNEK: ŚWIADCZENIA ORGANIZATORÓW: ZGŁOSZENIA i WPISOWE do dnia 20.05.2005 przyjmuje:

KLUB POL-SURVIVAL PTTK
35-064 RZESZÓW, ul. Matejki 2

w czasie środowych spotkań od 17-19-tej. (Należy podać dane osobowe, adres i PESEL)

Można przesłać zgłoszenia na adres:

Jowita Gajdek
35-309 RZESZÓW, ul. Podwisłocze 24/17
lub e-mailem: cikwitek@interia.pl

Ilość miejsc ograniczona. W czasie środowych spotkań istnieje możliwość zapisania się do KLUBU. Nie wysyłamy potwierdzenia dla osób, które dokonały wpłaty w terminie, a tym samym załapały się na spływ.

WPISOWE: