Komunikat Nr 1/XVI

1. W dniu 12 listopada 2005 r. odbyła się w Kościelisku Krajowa Narada Aktywu Kajakowego Polskiego Towarzystwa Turystyczno - Krajoznawczego. Na naradzie wybrano Komisję Turystyki Kajakowej ZG PTTK w składzie:

2.   Krzysztof Książek
      Andrzej Pawlewski
      Elżbieta Gomulska
    przewodniczący
    wiceprzewodniczący
    sekretarz
    członkowie:
      Andrzej Piasecki
      Maciej Skarbek

3. Jednym z pierwszych zadań, które Komisja zrealizuje w najbliższym czasie to - wspólnie z Komisją Turystyki i Rekreacji Polskiego Związku Kajakowego - opracowanie kalendarza imprez kajakowych w roku 2006 r. W kalendarzu chcielibyśmy umieścić informacje o spływach kajakowych o zasięgu ponadklubowym organizowane przez koła i kluby kajakowe PTTK oraz PZK. Dlatego też bardzo proszę o wypełnienie i odesłanie na wskazany adres załączonego formularza do dnia 31 grudnia 2005 r. Przekroczenie tego terminu spowoduje nieumieszczenie imprezy w drukowanej wersji kalendarza. Jednocześnie prosimy o nadsyłanie regulaminów imprez zgłoszonych do kalendarza oraz informacji o bieżącej działalności klubów w celu zamieszczenia w rubryce AKTUALNOŚCI na  stronie internetowej Komisji (http://ktkaj.pttk.pl).

z  turystycznym pozdrowieniem

Przewodniczący Komisji Turystyki Kajakowej ZG PTTK