STOWARZYSZENIE INSTRUKTORÓW I TRENERÓW KAJAKARSTWA
NIP 5242586118 REGON 140356205
e-mail: grandprix.pzk@gmail.com
konto w PKO BP 50 1020 1156 0000 7902 0064 4310

Informuję, że organizujemy szkolenie animatorów kajakarstwa, z możliwością uzyskania uprawnień: Szkolenie odbędzie się w dniach 7 - 13 maja 2007 roku w Ośrodku Jeździeckim w Cierszewie, nad rzeką Skrwą Płn. oraz 1 - 3 czerwca 2007 w Warszawie. Kwalifikacja na odpowiedni kurs będzie zależała od spełnienia określonych w kwestionariuszu warunków wstępnych.

Kandydaci na kurs IRR muszą mieć ukończoną część ogólną szkolenia Instruktora Rekreacji Ruchowej a ponadto:

Kandydaci łącznie z wypełnionym kwestionariuszem zgłoszenia dostarczają: Kandydaci na przodownika PTTK / Instruktora PZK st III winni ponadto spełniać warunki określone w odpowiednich regulaminach PZK i PTTK.

Koszt udziału w całym szkoleniu wynosi 590 złotych. Zainteresowani udziałem w kursie powinni wypełnić załączony kwestionariusz oraz wpłacić zaliczkę w wysokości 290 złotych na konto Stowarzyszenia.

Ilość miejsc ograniczona (maksymalnie 25 osób) - decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator kursu niezwłocznie prześle zainteresowanym potwierdzenie zakwalifikowania na kurs. W przypadku odmowy (wyczerpany limit miejsc lub niespełnienie warunków wstępnych) organizator dokona jednoczesnego zwrotu wpłaconej zaliczki.Osoby przyjęte na kurs zobowiązane są dokonać wpłaty pozostałej części wpisowego (300 zł) do 20 kwietnia br.

Dodatkowych informacji udziela Kierownik Kursu – kol. Jerzy Świtek pod adresem jswit@o2.pl.

Prezes Stowarzyszenia

Krzysztof Książek