18 sierpnia 2006 r odeszła od nas na zawsze Anna Goj (ur. 1929), wieloletnia Prezes Wrocławskiego Klubu Wodniaków „Wiadrus” przy Oddziale Wrocławskim PTTK. Od 1954 była członkiem Oddziału Wrocławskiego PTTK. Swoja przygodę z kajakami rozpoczęła w 1958 roku na spływie rzeką Brdą i Zbrzycą. Od 1970 była w Zarządzie klubu „Wiadrus” a od 1985 aż do 2004 sprawowała funkcję Prezesa Klubu, następnie jako Prezes Honorowy słuzyła radą i pomocą innym.

Pogodna, radosna, uśmiechnięta. Była dla wielu z nas niedoścignionym wzorem kobiety aktywnej: narty, rower, piesze wędrówki. W czasie swojego długiego kajakowania zdobyła liczne uprawnienia ( m. in. Przodownika Turystyki Kajakowej PTTK i Instruktora Turystyki Kajakowej PZKaj), wiele odznaczen i nagród (m. in. Złotą Honorową Odznakę PTTK, Złotą Honorawą Odznakę PZKaj, diamentową Odznakę Turysty PZKaj). Zachęcała wszystkich do aktywnej pracy nie tylko na potrzeby klubu ale także na rzecz innych. Haniu, będzie nam Ciebie brakowało, Twojej aktywności, fantazji, poczucia humoru...

Wrocławski Klub Wodniaków WIADRUS
Komisja Turystyki Kajakowej ZG PTTK